I място за нашите момчета V-VII клас

Отборът по футбол на II ОУ "Д-р П. Берон", воден от г-н Борисов, спечели I място на общинското първенство по футбол за момчета V-VII клас.


2018-10-25

Състезние по Краснопис и Правопис за I и II клас.

Участие в състезанието взеха 11 отбора от 6 шуменски училища. Журито в състав: Доц. д-р К. Йочева, гл. ас. Сн. Добрева - преподаватели по методика на български език и литература в начален етап към ШУ и Ю. Христова - старши експерт в отдел "Образование, наука и развитие" на община Шумен, отсъди:
Отборно класиране:
I клас: 1 място: II ОУ „Д-р П. Берон” - 585 точки;
2 място: IX ОУ "П. Волов" - 550 точки;
3 място: СУ "С. Доброплодни" - 533 точки.
II клас: 1 място: СУ „П. Волов” - 649 точки;
2 място: НУ "Княз Борис I" - 621 точки;
3 място: НУ "И. Р. Блъсков" - 586 точки.
Индивидуално класиране:
I клас: 1 място: Анита Филипова - II ОУ „Д-р П. Берон” - 75 точки;
1 място: Грациела Йорданова - II ОУ „Д-р П. Берон” - 75 точки;
1 място: Симона Димова - IX ОУ „П. Волов” - 75 точки;
2 място: Сара Карагьозян НУ "И. Р. Блъсков" - 74 точки.
2 място: Яна Савчева II ОУ „Д-р П. Берон” - 74 точки;
3 място: Александър Петков СУ "С. Доброплодни" - 73 точки;
3 място: Елена Иванова II ОУ „Д-р П. Берон” - 73 точки;
3 място: Кристина Йорданова IX ОУ "П. Волов" - 73 точки;
3 място: Лиана Дойчева II ОУ „Д-р П. Берон” - 73 точки;
3 място: Стела Иванова СУ "С. Доброплодни" - 73 точки.
Индивидуално класиране:
II клас: 1 място: Бела Капралова - СУ "П. Волов” - 84 точки;
1 място: Силвена Бозова - СУ "П. Волов” - 84 точки;
2 място: Иво Венков - СУ "П. Волов” - 82 точки;
3 място: Кирила Кирилова - СУ "П. Волов” - 81 точки;
3 място: Мартин Петков - НУ "Княз Борис I” - 81 точки;
3 място: Пламена Колева - СУ "П. Волов” - 81 точки;
3 място: Синтия Ламбов - II ОУ „Д-р П. Берон” - 81 точки.
Протоколите с резултатите на всички участници са изпратени на електронните пощи на училищата участници.

2018-05-11

Две I места на Националния конкурс "Природата - моето вдъхновение

Национален конкурс за детско творчество: "Природата - моето вдъхновение:

I място за Женя Момчилова, III клас в раздел: изобразително изкуство I-IV клас
I място за Деяна Димова VII клас в раздел: мултимедийна презентация.
Грамоти за принос в подготовката на учениците получиха: г-жа Теодора Радева и г-н Стоян Митев.


2018-05-08

І място в Областното състезание за първа долекарска помощ и IІ място в Общинското ученическо състезание „Защита при бедствия, пожари и извънредни ситуации”- 2018

Отборът на ІІ ОУ „Д-р Петър Берон”, воден от г-н Стоян Митев, зае І място в Областното състезание за първа долекарска помощ и IІ място в Общинското ученическо състезание „Защита при бедствия, пожари и извънредни ситуации”- 2018.
Надпреварата се проведе на 03.05.2018 в залите и двора на Пожарната. В състезанието участваха 6 отбора от област Шумен - ІІ ОУ „Д-р Петър Берон”, III ОУ „Димитър Благоев“, СУ „Сава Доброплодни”, СУ „Йоан Екзарх Български”, СУ „Трайко Симеонов”, СУ „Хан Исперих“, гр. Нови пазар.

Новина


2018-05-03

prev
123456789
next